Privātuma un sīkdatņu politika

Šīs mājas lapas īpašnieks ir SIA “MBM” ( SIA “MBM”, “Mežmaļi 3”, Valles pagasts, Bauskas novads, LV-5106, Reģ. Nr. LV45403013968 )

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz datora vai mobilās ierīces (turpmāk tekstā vienskaitlī un/vai daudzskaitlī – Ierīce) atmiņu vietnes apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties iestatījumus, lai uzlabotu lietotāja ērtības.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tai skaitā par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Ierīcē un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājas lapā www.aboutcookies.org .

Google Analytics

SIA “MBM” izmanto datu apstrādātāja Google Inc. analīzes rīku Google Analytics. Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem Google minēto informāciju izmantos, lai SIA “MBM” savām vajadzībām izvērtētu, kā persona lieto vietni, un lai sagatavotu pārskatus par lietotāju aktivitātēm vietnē.

Ja persona nepiekrīt šo vietnē ievietoto Google Analytic sīkdatņu izmantošanai un persona ir nospiedusi “Es nepiekrītu”, šīs sīkdatnes netiks ierakstītas personas Ierīcē.

Sīkdatņu izmantošana

Vietnē tiek izmantotas sesijas sīkdatnes, pastāvīgās sīkdatnes un trešās puses (partneru) sīkdatnes, lai:
nodrošinātu mājaslapas funkcionalitāti un uzlabotu mājaslapu lietošanas pieredzi;
pielāgotu mājaslapas funkcionalitāti lietotāja lietošanas paradumiem (tai skaitā valodai, meklēšanas pieprasījumiem un citiem uzstādījumiem);
atpazītu jaunus vai agrākos klientus;
atcerētos, vai ir sniegtas atbildes uznirstošajās aptaujā, vaicājumos, lai tās nebūtu atkārtoti jāapstiprina;
atcerētos, vai ir sniegta piekrišana mūsu sīkdatņu lietošanai, tai skaitā privātuma politikai;
anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus informācijas veidi ir meklēti, atlasīti;
nosūtītu mārketinga un informācijas materiālus, tai skaitā reklāmas informāciju, kas ir visatbilstošākā un vislabāk atbilst konkrētā lietotāja/klienta interesēm. Sīkdatnes arī tiek lietotas, lai mērītu šo materiālu/kampaņu/informācijas sniegšanas efektivitāti;
apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums izmērīt, cik labi šī vietne atbilst tās lietotāju/klientu vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus;
analizētu, kuras interneta vietnes Jūs apmeklējat un kurus patērētāja privātuma instrumentus Jūs izmantojat;
iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu (apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku u.c.);
izstrādātu un ieviestu to uzlabojumus.

Šo sīkdatņu iespējošana nav obligāti nepieciešama vietnes galveno funkciju veikšanai , bet tā nodrošinās personas ar labāku pārlūkošanas pieredzi. Persona var kontrolēt un/vai izdzēst sīkdatnes, ja to vēlas. Persona var izdzēst vai bloķēt visas sīkdatnes, kas jau ir personas datorā, bet ja persona to darīs, atsevišķas vietnes iespējas var nedarboties tā, kā iecerēts, un Jums var nākties manuāli pielāgot atsevišķas izvēles katru reizi, kad Jūs apmeklēsiet vietni.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek lietota, lai identificētu personu personīgi un sīkdatnes nesatur personas e-pasta adresi vai citu informāciju, kas palīdzētu identificēt personu. Analītiskajos ziņojumos var tikt ietverta cita personas identificējoša informācija, ieskaitot IP adresi, bet šāda informācija ir paredzēta vienīgi, lai noteiktu vietnes unikālo apmeklējumu skaitu un apmeklētāju atrašanās vietu, nevis identificētu konkrētas personas, un apkopotie dati tiek glabāti SIA “MBM” kontrolē. Šīs sīkdatnes netiek izmantotas nekādiem citiem nolūkiem, kā tikai tiem, kas aprakstīti šajā politikā.

Saites uz citām vietnēm

Lūdzam ievērot, ka šī politika attiecas tikai uz SIA “MBM” Vietni. Ņemot vērā, ka Vietnē var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu ievadīšanas šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku. SIA “MBM” nenes atbildību par citām tīmekļa vietnēm.

Pielāgojumi un izmaiņas privātuma politikā

SIA “MBM” pieņem, ka pirms Vietnes izmantošanas, persona ir iepazinusies/izlasījusi šo Privātuma un sīkdatņu politiku, kā arī persona ir to akceptējusi. SIA “MBM” patur tiesības veikt grozījumus un/vai izmaiņas šis politikas nosacījumos, informējot par to personas, publicējot paziņojumu vietnē.